Agora Bilim Pazarı, bilimle ilgili ürünler satan birçok üreticiyi bir araya getiren bir pazar yeridir. Ancak büyük e-ticaret sitelerinin aksine, ortak dağıtım merkezlerinden dağıtım yapmaz; bunun yerine, aracı masraflarını minimuma indirgeyerek ürün fiyatlarını en düşük seviyede tutar, siparişlerinizi doğrudan doğruya satıcılar üzerinden verebilmenizi sağlar.

Bunun en büyük avantajı başka sitelerde bulamayacağınız kadar düşük ürünler ve eşsiz ürün setleri imkanıdır.

Birden Fazla Üreticiden Alınan Ürünlerin Kargolanması

Tek bir sepette birden fazla üreticiden ürün almanız halinde, siparişler her bir üreticiye ayrı ayrı gittiği için, üreticilerin de her biri kendi ürün teslimatlarını yapmaktadır.

Bu nedenle, eğer ki birden fazla üreticiden ürün satın alacak olursanız, siparişiniz birden fazla kargo ile size ulaştırılacaktır. Eğer ürünleriniz eksik gelirse lütfen endişe etmeyin. Siparişinizin yola çıktığına dair e-postayı aldıktan sonraki 7-10 gün içinde tüm siparişleriniz elinize ulaşmazsa, lütfen bize buradan ulaşın. Kısa sürede sorununuzu çözeceğiz.

Her bir üreticimiz farklı kargo firmaları ile çalışabilmektedir. En yaygın olarak kullandığımız firmalar Sürat Kargo, Aras Kargo, UPS ve Yurtiçi Kargo‘dur.

Tahmini Kargo Süreleri

Agora’dan alacağınız ürünlerin kargo süreleri 7-10 iş günüdür. Buna rağmen, siparişlerinizin bundan çok daha kısa sürede elinize ulaşması için ekstra özen sarf etmekteyiz. Dahası, farklı ürünler farklı sürelerde kargolanabilmektedir. Yoğunluğa göre kargo süreleri de değişebilmektedir. Bu nedenle sipariş edeceğiniz ürünlerin açıklamasını dikkatlice okumanızı rica ederiz.

Kargo Takip Bilgileri

Siparişinizi kargoladığımızda, size bir e-posta gönderilecek. Bu e-postada yazan yönergeleri lütfen okuyunuz. E-postayı aldıktan sonra, kargo takip numaranızın üretilebilmesi için en az 24 saat geçmesi gerekmektedir. Bu süreden önce bizler de kargo takip numarası bilgilerinize erişememekteyiz.

Siparişinizin kargolandığına dair bilgiyi aldıktan sonra, buraya tıklayarak kargo takip sistemimiz üzerinden sipariş numaranız ve telefon numaranızı girerek ürünlerinize ait kargo takip numaralarını öğrenebilirsiniz. Kargo takip bilgilerinizin sisteme girilmesinin 24-48 saat sürebileceğini önemle hatırlatmak isteriz. Ürünlerinizin kargolandığına dair e-postayı aldıktan en az 48 sonra ürünler halen elinize ulaşmadıysa ve kargo takip bilgilerinize de erişemiyorsanız,
bize e-posta yoluyla ulaşırsanız,vaziyetin ne olduğuna beraberce bakabiliriz.

İyi alışverişler!